Araç Kamera Sistemi Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken 4 Özellik

Araç Kamera Sistemi Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken 4 Özellik
Araç Kamera Sistemi Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken 4 Özellik

Döngüsel kayıt özelliği

Döngüsel kayıt adı verilen sürekli kayıt sistemi sayesinde kameranın depolama alanı düşük seviyede olsa bile eski görüntülerin üstüne yeni görüntüler kaydedilerek sürekli kayıt alma imkanı sağlanır.

24 saat koruma özelliği

 İlk maddede belirttiğimiz “döngüsel kayıt” özelliğinin çakmak girişi üzerinden şarj desteğiyle birleşimi, “24 saat koruma” özelliğini ortaya çıkarıyor. Birçok yeni nesil araç kamerasında bulunan bu özellik, aracını terk ettiğinde dahi güvenliği maksimum seviyede tutmak isteyenlere hitap ediyor.

Geniş görüş açısı

Bu kameraların standart kameralardan farklı olarak geniş görüş açısına sahip olmaları gerekir. Etrafı daha deniş bir açıyla gözlemleyebilen bir araç kamerası, olası bir kazada hiçbir detayı kaçırmadan görüntü kaydı alabilecek demektir.

Hareket sensörü

Aracına her binişinde sürekli kayıt açma işlemiyle uğraşmak istemeyebilirsin.  Piyasadaki üst düzey araç kameralarında bulunan hareket sensörleri sayesinde aracınla hareket ettiğin anda kayıt otomatik olarak başlayacaktır. Bu sayede hem vakitten tasarruf ederbilirsin, hem de dikkatin dağılmamış olur.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *