Haftalık Burç Yorumları Geldi 11.02.2020

Haftalık Burç Yorumları Geldi 11.02.2020
Haftalık Burç Yorumları Geldi 11.02.2020

Koç: Dükkânda artan satışlar ile mutluluğun doğru orantıda. Artan satışlardan dolayı raflar boş kalabilir şimdiden önlemini al, siparişlerini ver.

Boğa: Maddi anlamda yüklerinden kurtulacağın bir hafta olacak. Bu rahatlama ile hemen ekonomik kararlar alma. Ne demiş atalarımız “Acele bir ağaçsa, meyvesi pişmanlık olur.”

İkizler: Yeni yılla birlikte artık değişim fikrine açıksın ve harekete geçmeye hazırsın! Dükkanı yeniletmek istiyorsun, yapacaksın!

Yengeç: Hedeflerine ulaşmak için çok çalışıyorsun artık hızını azaltıp ailene de vakit ayırmalısın çünkü hedeflerine giden yolu çoktan yarıladın. Yorma kendini bu kadar.

Aslan: Normalde günlük hayatında kararları doğru ve hızlıca veriyorsun ama bu hafta sürekli iki seçenek arasında sıkışmış gibi hissedeceksin. Gerilmene gerek yok, sen kendine güvenmeye devam et.

Başak: Bir başak burcu olarak, her zaman müşterilerine ve çevrene sıcakkanlısın. Bu samimiyetin sayesinde bütün mahalle seninle muhabbet etmeye çalışıyor. Ee, mahallenin en sevilen esnafı olmak zor.

Terazi: Her gün gerçekleştirdiğin rutinleri aksatmaya başladın. Unutma siftahı yaptıktan sonra müşteriye ne söyletiyorduk? “Siftah benden, bereket Allah’tan”

Akrep: Dükkandaki yeni raf düzenin bütün mahallelinin dilinde. Şanın, yan mahallelerdeki bakkallara kadar ulaşmış, herkes seni konuşuyor!

Yay: İşinin yoğunluğundan dolayı komşu esnaflara vakit ayıramıyorsun. Artık bütün mahalleli esnafları toplayıp, çay ısmarlamanın vakti geldi.

Oğlak: Alışveriş çılgınlığına yakalandığın bir hafta olacak. Gereksiz harcamalar yapmamalısın, dikkatli ol. Önüne değerlendirmek istediğin güzel fırsatlar çıkacak.

Kova: Bu hafta sabahları biraz sakin, akşamları ise hareketli geçecek. Gündüz vakti veresiye defterini alfabetik bir şekilde yeniden düzenleyerek vakit geçirebilirsin.

Balık: Her şeyin üst üste geldiği ve seni yorduğu bir haftayı geride bıraktın. Dükkânı çırağa bırakıp dinlenmelisin ama çok da dinlenme çünkü mahalleli sensiz yapamaz


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *